Teen Wolf: Filmi 2023

Teen Wolf: Filmi 2023

Ky eshte filmi i bazuar nga seriali i Teen wolf qe e kemi ketu ne albkinema te gjithe, ose me mire eshte vazhdimi i serialit sepse ky film ben fjale per serialin dhe te gjithe ju qe e keni pare serialin do e kuptoni sapo te shikoni kete film.

Një e keqe e tmerrshme është shfaqur. Ujqërit ulërijnë edhe një herë, por vetëm një Ujk si Scott McCall, mund të mbledhë aleatë të rinj dhe të ribashkojë miq të besuar për të luftuar kundër atij që mund të jetë armiku më i fuqishëm dhe më vdekjeprurës.

OPSIONI 1


OPSIONI 2

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x