2 thoughts on “Mrekullia në qelinë e 7-të

  1. Pershendetje. Prej me shume se dy muajsh, videot tuaja nuk hapen. E kam provuar ne telefona te ndryshem dhe me ndodh i njejti problem. Nderkohe qe shikoj qe ju vazhdoni postoni dhe me vjen cudi qe nuk e keni vene re kete. Prej kohesh e hapi faqen tuaj per te pare filma apo seriale pasi jetoj jashte. A mund te me thoni ju lutem a do rregullohet? Faleminderit paraprakisht

Lere nje koment nese ke ndonje problem ose sygjerim!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Adblock Detected

Ju perdorni nje bllokues reklamash. Ju lutem na mbeshtesni duke e caktivizuar ads blocker.

Refresh Page