4 1 vote
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

4 Comments
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Rovi
Rovi
6 months ago

Pershendetje. Prej me shume se dy muajsh, videot tuaja nuk hapen. E kam provuar ne telefona te ndryshem dhe me ndodh i njejti problem. Nderkohe qe shikoj qe ju vazhdoni postoni dhe me vjen cudi qe nuk e keni vene re kete. Prej kohesh e hapi faqen tuaj per te pare filma apo seriale pasi jetoj jashte. A mund te me thoni ju lutem a do rregullohet? Faleminderit paraprakisht

Administrator
Admin
6 months ago
Reply to  Rovi

Ne vazhdojmë postojmë sepse videot hapen, ti na trego problemin me detaje si nuk hapen? Nëse sna shpjegon stë ndihmojmë dot.

Gezim kaca
Gezim kaca
1 month ago
Reply to  Administrator

Problemi esht se nuk hapet asnje video sepse sa shtyp per te hapur video hapen vetem reklama na ndihmon pak cfar ti bejm

Administrator
Admin
1 month ago
Reply to  Gezim kaca

Fokusohu ben klik tek butoni play qe shikon ne video, tani 3-4 reklama do hapen por ti meso si ti mbyllesh qe te mundesh te shikosh kollaj.

4
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x