Për familjen time – Episodi 1

Për familjen time – Episodi 1

Permbajtja:

Kadir, 2 motrat dhe vëllai i tij, mbesin jetime brenda një dite, nga humbja e prinderve të tyre. Lufta për të mbijetuar dhe kush qëndron pas tragjedisë së tyre… Një dramë njerëzore e fuqishme, që të lë pa frymë… Një histori frymëzuese mbijetesë dhe një nga skenaret më jetësore, i vlerësuar si nga kritika dhe teper i preferuar nga publiku botëror.

OPSIONI 1


0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x