Lista e zeze – Episodi 23

Lista e zeze – Episodi 23

OPSIONI 1

Red dhe Liz vazhdojnë të punojnë së bashku për kapjen e Berlinit misterioz,
të lidhur në një farë mënyre me rrëzimin e aeroplanit që çliroi disa të burgosur dhe rrezikoi të gjithë qytetin.


Lere nje koment nese ke ndonje problem ose sygjerim!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Adblock Detected

Ju perdorni nje bllokues reklamash. Ju lutem na mbeshtesni duke e caktivizuar ads blocker.

Refresh Page