Emri im eshte Engjell – Episodi 1

Emri im eshte Engjell – Episodi 1

Në personazhin kryesor është “Meleku” e cila dëshiron të rindërtojë jetën e saj me familjen dhe fëmijët, por duke u përballur vazhdimisht me sfida të rënda. Por, përveç te “Meleku” në këtë serial vuajtja troket te secili personazh. Si temë kryesore është edhe prishja e miqësisë së dy shokëve të fëmijërisë.

OPSIONI 1


0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x