Triada – Episodi 1

Triada – Episodi 1

Një detektive e pamëshirshme mëson se ajo ka edhe dy vëllezër e motra identike dhe nis një udhëtim të rrezikshëm për të zbuluar të vërtetën për të kaluarën e saj.

OPSIONI 1


5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x