I infiltruari – Episodi 1

I infiltruari – Episodi 1

Ditën e diplomimit, Sarp është në akademinë e policisë, por nuk ka të veshur uniformën e tij.
Studenti më i mirë i katër viteve drejton armën shefit të tij. Cilat janë arsyet e këtij vendimi?
Duke u kthyer pas në kohë rrëfehen detaje mbi të shkuarën e Sarp, babait dhe vëllait të tij.
Në të tashmen dikush do të ndalojë një vrasje. Kush do të jetë tashmë fati i Sarp?

OPSIONI 1


5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x